top of page
ankara_.jpg
ankara.jpg

Ankara'da Çocuklara özel İngilizce

Qkids, Türkiye genelinde en çok tercih edilen ve akademik referanslara dayanan bütüncül bir İngilizce öğrenme programıdır.

Hiçbir yol ve zaman zorluğu olmadan çocuklar İngilizceyi kolayca öğrenebilir. Qkids sayesinde çocuklarım İngilizce konuşabiliyorlar. En önemlisi de bunu yaparken eğleniyorlar.

Wilma ELLES

Ankara'daki çocuklar için çevrim içi İngilizce

Çocuklarınız için ilginç ve çeşitli öğrenme seçenekleri arasında çevrim içi dil öğrenme enstitüleri ve çevrim içi öğrenme platformları bulunmaktadır.

Çocuklara dil bilgisi, kelime bilgisi ve okuma-yazma becerilerine odaklanan çevrim içi İngilizce kursları sunmak, bir çocuğun öğrenmesinin en kolay yoludur. Çocuklara çevrim içi İngilizce öğretmek için etkileşimli öğrenme yöntemlerini kullanmak, çocuğu dinamik bir ortama sokar.

Doğru kursu seçmede önemli noktalar

 • Çocuğun yaşı ve dil seviyesi: Etkili ve keyifli öğrenmeyi sağlamak için çocuğun yaşına ve dil seviyesine uygun bir kurs seçmek.

 • Öğretme Yöntemi: Çocuğunuzun öğrenme stiline ve ilgi alanlarına uygun bir yöntem seçin (Örneğin; oyun tabanlı, etkileşimli, çocuklar için İngilizce video vb.).

 • Öğretmen veya eğitim platformu: Olumlu değerlendirmeleri olan ve çocuklara çevrim içi İngilizce öğretme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip bir öğretmen veya platform seçin.

 • Maliyet: Farklı kursların maliyetini karşılaştırın ve bütçenize uygun seçeneği seçin.

Doğru çevrim içi İngilizce kursunu seçerek çocuklarınızın istedikleri yerde ve zamanda İngilizceyi çekici ve etkili bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olabilirsiniz.

İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde İngilizce öğrenin

1. Mobil uygulamaların kullanımı 

 • Günümüzde İngilizce öğrenmek için akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kullanabileceğiniz birçok uygulama bulunmaktadır. Bu programlar kelime ve dil bilgisi eğitimi, konuşma pratiği ve çeşitli testler dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler sunar.

2. Podcast ve İngilizce müzik dinlemek

 • İngilizce müzik ve podcast dinlemek, dinleme becerilerinizi geliştirmenin ve kelime bilginizi geliştirmenin harika bir yoludur. Podcast'ler bulabilir ve şarkılarla İngilizce öğretebilirsiniz. En sevdiğiniz konularda konuşun ve bunları araba kullanırken, egzersiz yaparken veya ev işleri yaparken dinleyin.

3. İngilizce film ve dizi izlemek

 • İngilizce filmleri ve dizileri orijinal dilinde Türkçe veya İngilizce altyazılı izlemek, dili daha iyi anlamanıza ve farklı aksan ve terimlere aşina olmanıza yardımcı olabilir.

4. İngilizce kitap ve dergi okumak

 • İngilizce kitap ve dergi okumak, okuma becerilerinizi geliştirmenize ve yeni kelimeler öğrenmenize yardımcı olacaktır.

5. İngilizce konuşanlarla konuşmak

 • Herhangi bir dili öğrenmenin en iyi yolu onu konuşmaktır. Bölgenizde veya internette İngilizce konuşan kişilerle konuşmayı deneyin.

6. Çevrim içi kurslara katılım

 • Çevrim içi İngilizce kurslarımız dili öğrenmenin esnek ve uygun fiyatlı bir yoludur. Bu kurslarda deneyimli öğretmenlerle çevrim içi etkileşim kurabilir ve sanal derslere katılabilirsiniz.

Seviyeye yönelik çocuklara özel kurslar

 • Bu kurslarda çocuğun bilgi düzeyi dikkate alınarak temelden ileri seviyeye kadar ihtiyaçlarına uygun bir eğitim programı sunulur. Kurslar çocukların konuşma, dil bilgisi, kelime bilgisi ve okuduğunu anlama dahil olmak üzere tüm dil becerilerini tam olarak geliştirmeleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Deneyimli ve ana dil öğretmenleri

 • Kursların öğretmenlerinin tamamı deneyimli ve anadili İngilizce olan kişilerdir. Bu, çocuğun hedef dilin aksanına ve ortak terimlerine tamamen aşina olmasına ve yerli insanlarla konuşurken daha özgüvenli olmasına yardımcı olur.

Dinamik bir ortamda etkileşim ve konuşma pratiği

 • Kurslarımızda diğer dil öğrencileri ve öğretmenleriyle etkileşim kurmak ve konuşma pratiği yapmak için birçok fırsat vardır. Bu, çocuğun dil becerilerini pratik olarak kullanmasına, dinamik ve mutlu bir ortamda hatalarından ders almasına yardımcı olur.

Uygun fiyatlı öğrenim ve ders seçiminde esneklik

 • Kurs ücretleri verilen eğitimin kalitesi göz önüne alındığında oldukça uygundur. Ayrıca günün ve haftanın farklı saatlerindeki kurs çeşitliliği, çocuğunuzun çalışma programına göre istediğiniz kursu seçmenize olanak tanır.

Çözüm

 • Çocuğunuz, çevrim içi kurslarımıza katılarak kısa sürede İngilizce diline tam anlamıyla hâkim olabilir ve bunun çeşitli alanlardaki faydalarından yararlanabilir.

bottom of page