top of page
ankara_.jpg
ankara.jpg

English for Kids around your location

Qkids is a holistic English learning program that is the most preferred throughout world and is based on academic references.

Children can easily learn English without any difficulty of means and time. Thanks to Qkids, my children can speak English. Most importantly, they have fun doing it.

Wilma ELLES

Teaching young learners English Language

​Qkids English online language site offers courses for children in the world. These courses are often organized around games, music, and other engaging activities to make the children's learning process fun and effective.

Private lessons can be costly for families, but online private lessons can focus on your child's individual needs and tailor the curriculum to their learning style.

Qkids English is a site that offers online language learning for children at home, and your child can use it easily. The site generally provides a fun learning environment with games, activities, English videos and songs for children.

The best way to learn English for children in Ankara depends on several factors, such as the child's age, personality, interests, and learning style. However, some general methods that may be effective are mentioned above.

Online language sources for young learners

Qkids English is an online language learning platform for children that can be easily used at home. This site contains games, activities, videos and songs that make teaching English for children fun.

The best way for children to learn English may vary depending on the child's age, personality, interests and learning style. However, some methods that can be generally effective are:

Enhanced learning environment

During language education, expose children to English as much as possible. You can do this by speaking English at home, watching English movies and cartoons, listening to English music, and reading English books.

Provide opportunities for children to converse with English speakers. This can be facilitated through online sites, playgroups, or language exchange programs.

 • Günümüzde İngilizce öğrenmek için akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kullanabileceğiniz birçok uygulama bulunmaktadır. Bu programlar kelime ve dil bilgisi eğitimi, konuşma pratiği ve çeşitli testler dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler sunar.

2. Podcast ve İngilizce müzik dinlemek

 • İngilizce müzik ve podcast dinlemek, dinleme becerilerinizi geliştirmenin ve kelime bilginizi geliştirmenin harika bir yoludur. Podcast'ler bulabilir ve şarkılarla İngilizce öğretebilirsiniz. En sevdiğiniz konularda konuşun ve bunları araba kullanırken, egzersiz yaparken veya ev işleri yaparken dinleyin.

3. İngilizce film ve dizi izlemek

 • İngilizce filmleri ve dizileri orijinal dilinde Türkçe veya İngilizce altyazılı izlemek, dili daha iyi anlamanıza ve farklı aksan ve terimlere aşina olmanıza yardımcı olabilir.

4. İngilizce kitap ve dergi okumak

 • İngilizce kitap ve dergi okumak, okuma becerilerinizi geliştirmenize ve yeni kelimeler öğrenmenize yardımcı olacaktır.

5. İngilizce konuşanlarla konuşmak

 • Herhangi bir dili öğrenmenin en iyi yolu onu konuşmaktır. Bölgenizde veya internette İngilizce konuşan kişilerle konuşmayı deneyin.

6. Çevrim içi kurslara katılım

 • Çevrim içi İngilizce kurslarımız dili öğrenmenin esnek ve uygun fiyatlı bir yoludur. Bu kurslarda deneyimli öğretmenlerle çevrim içi etkileşim kurabilir ve sanal derslere katılabilirsiniz.

Seviyeye yönelik çocuklara özel kurslar

 • Bu kurslarda çocuğun bilgi düzeyi dikkate alınarak temelden ileri seviyeye kadar ihtiyaçlarına uygun bir eğitim programı sunulur. Kurslar çocukların konuşma, dil bilgisi, kelime bilgisi ve okuduğunu anlama dahil olmak üzere tüm dil becerilerini tam olarak geliştirmeleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Deneyimli ve ana dil öğretmenleri

 • Kursların öğretmenlerinin tamamı deneyimli ve anadili İngilizce olan kişilerdir. Bu, çocuğun hedef dilin aksanına ve ortak terimlerine tamamen aşina olmasına ve yerli insanlarla konuşurken daha özgüvenli olmasına yardımcı olur.

Dinamik bir ortamda etkileşim ve konuşma pratiği

 • Kurslarımızda diğer dil öğrencileri ve öğretmenleriyle etkileşim kurmak ve konuşma pratiği yapmak için birçok fırsat vardır. Bu, çocuğun dil becerilerini pratik olarak kullanmasına, dinamik ve mutlu bir ortamda hatalarından ders almasına yardımcı olur.

Uygun fiyatlı öğrenim ve ders seçiminde esneklik

 • Kurs ücretleri verilen eğitimin kalitesi göz önüne alındığında oldukça uygundur. Ayrıca günün ve haftanın farklı saatlerindeki kurs çeşitliliği, çocuğunuzun çalışma programına göre istediğiniz kursu seçmenize olanak tanır.

Çözüm

 • Çocuğunuz, çevrim içi kurslarımıza katılarak kısa sürede İngilizce diline tam anlamıyla hâkim olabilir ve bunun çeşitli alanlardaki faydalarından yararlanabilir.

bottom of page