top of page

Qkids Hakkında

Hikmet TERECİ

Hikmet TERECİ

Doctor

Dil öğrenirken çocukların önce korkmadan konuşmaları gerekir, mevcut eğitimde İngilizce defterlere yazılıp unutuluyor, önce konuşarak öğrenmeli. Bebek doğunca önce konuşmayı öğreniyor tam 6 yıl sonunda ise yazmaya başlıyor. Qkids; öğrenme deneyimini çocuk gelişimini dikkate alarak kurgulamış ideal bir uygulama.

Dr. Sultan FAYDALI

Dr. Sultan FAYDALI

BİLNET Schools Coordinator

Farklılaştırılmış öğrenme ortamlarına örnek teşkil eden QKIDS yüzlerce animasyon, interaktif etkinlikler ve oyunlar ile öğrencilerin eleştirel düşünme, problem çözme ve soru sorma becerilerini geliştirmelerine olanak sağlarken, aynı zamanda canlı dersler ile inovatif bir bakış açısı sunarak kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmektedir.

Hümeyra OLCAYLI

Hümeyra OLCAYLI

Bilim College Foreign Languages Department HEad

2 yıldır eğitim kurumlarımızda memnuniyetle kullanmaktayız, özellikle ilkokul çocuklarında etkin ingilizce öğrenme konusunda oldukça faydasını gördük ve görmeye devam ediyoruz.

Wilma ELLES

Wilma ELLES

Movie Artist

Hiçbir yol külfeti olmadan, 2 çocuğumun da ev konforunda dil öğrenebildiği, eşlik ederek şarkı söylediği ve gerçekten çocuklar için özenle seçilmiş Amerikalı eğitmenler eşliğinde canlı derslere katıldığı en önemlisi doğru aksanla konuşmaya başlamalarına sebep olan Qkids’e teşekkür ederim. Şimdiden yakın bir arkadaşıma daha tavsiye ettim ve o da çok memnun.

Dr. Ali AKDOĞAN

Dr. Ali AKDOĞAN

TED Schools General Manager Atakent

Qkids'in akademik altyapsı ve İngilizce konuşma becerileri anlamında oldukça yararlı bir kaynak olduğunu düşünüyorum, dikkat düzeyini üst noktalara taşıyan sunum metodu ve dayandığı güçlü akademik referanslar kendisini ön plana çıkartan bütüncül bir eğitim programı.

bottom of page