top of page
Historic Clock Tower
izmir deniz.jpg

İzmir'de Çocuklara özel İngilizce

Qkids, Türkiye genelinde en çok tercih edilen ve akademik referanslara dayanan bütüncül bir İngilizce öğrenme programıdır.

Hiçbir yol ve zaman zorluğu olmadan çocuklar İngilizceyi kolayca öğrenebilir. Qkids sayesinde çocuklarım İngilizce konuşabiliyorlar. En önemlisi de bunu yaparken eğleniyorlar.

Wilma ELLES

İzmir'deki çocuklara İngilizce öğretmek

Erken yaşta İngilizce öğrenmenin çocuklara birçok faydası vardır. Bu onların okulda daha başarılı olmalarına, gelecekte daha iyi iş fırsatlarına sahip olmalarına ve farklı kültürler hakkında daha fazla farkındalık sahibi olmalarına yardımcı olabilir.

İzmir'deyseniz ve çocuklarınıza İngilizce öğretmenin yollarını arıyorsanız web sitemizi kullanarak online kayıt yaptırabilirsiniz.

Çocuğunuz için en iyi seçeneği seçmeye yönelik ipuçları  

 • Çocuğunuzun yaşı ve İngilizce dil seviyesi: Bazı kaynaklar küçük çocuklar için daha uygundur, diğerleri ise daha büyük çocuklar veya gençler için tasarlanmıştır.

 • Çocuğunuzun öğrenme stili: Bazı çocuklar uygulamalı aktiviteler yoluyla öğrenirken, diğerleri ders kitaplarını veya bilgisayar programlarını kullanmayı tercih ederler.

 • Hedefleriniz: Çocuğunuzun belirli bir sınava hazırlanmasını mı yoksa genel olarak İngilizce becerilerini geliştirmesini mi istiyorsunuz?

 • Bütçeniz: Dil enstitülerinin, uluslararası okulların ve özel öğretmenlerin maliyeti önemli ölçüde değişebilir.

En önemli şey çocuğunuzun keyif alacağı ve kullanacağı bir kaynağı seçmektir. Çocuğunuz İngilizce öğrenmekten hoşlanıyorsa, gelişme olasılığı daha yüksektir.

İzmir'de çocuklara İngilizce öğretmek

İzmir, çocuklara İngilizce öğretmek için birçok fırsat sunan, Türkiye'nin canlı bir şehridir. Şehirde çok çeşitli yaş ve beceri düzeylerine yönelik kurslar sunan birçok İngilizce okulu, enstitüsü ve yabancı dil öğretmeni bulunmaktadır.

Çocuğunuz için bir İngilizce öğrenme programı seçerken, yaşı, beceri düzeyi, ilgi alanları ve öğrenme stili gibi dikkate alınması gereken önemli faktörler vardır. Çocuğunuzun İngilizceyi akademik amaçlarla mı, seyahat için mi, yoksa sadece eğlence için mi öğrenmek istediğini de göz önünde bulundurmalısınız.

İzmir'de çocuklara İngilizce öğretmek için seçeneklerden bazıları dil enstitüleri ve okullardır.

Geleneksel yöntemlerin yanı sıra çocukların İngilizce öğrenmesine yardımcı olabilecek birçok çevrim içi kaynak ve program bulunmaktadır. Bu kaynaklar yüz yüze derslere yararlı bir destek olabilir ve çocuklara kendi zaman ve mekanlarında İngilizce pratik yapma fırsatı verebilir.

Çocuğunuz için en iyi İngilizce dil öğrenme programını seçmek onun bireysel ihtiyaçlarına bağlıdır. Farklı seçenekleri araştırarak çocuğunuzun İngilizce becerilerini etkili bir şekilde geliştirmesine yardımcı olacak bir program bulabilirsiniz.

İzmirde çocuklar için ingilizce canlı ders

Oyun ve eğlence, çocuklar için İngilizce öğrenmenin anahtarı!

Çocuklar doğuştan meraklıdır ve oynamayı severler. Oyun ve eğlence yoluyla en iyi şekilde öğrenirler ve yeni beceriler kazanırlar. Bu aynı zamanda İngilizce öğrenmek için de geçerlidir.

Çocuklara İngilizce öğretiminde oyun ve eğlenceden yararlanmak, öğrenmeyi onlar için eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda kavramları daha derinlemesine anlamalarını ve hatırlamalarını da sağlar. Mutlu ve dinamik bir oyun ortamında çocuklar hata yapma korkusu olmadan İngilizce pratik yapar ve bu dilde iletişim kurma özgüvenlerini artırırlar.

Çocuklara İngilizce öğretmek için çeşitli oyunlar ve eğlenceler bulunmaktadır. Bu oyunlar arasında şunlar sayılabilir:

 • Hareket oyunları: Simon Says, Heads, Shoulders, Knees and Toes, Musical Chairs gibi

 • Kart oyunları: Flashcards, Go Fish, Memory gibi

 • Masa oyunları: Scrabble, Boggle, Picture Bingo gibi

 • Qkids English İnteraktif Platform gibi

Çocuklara İngilizce öğretmek için oyunların yanı sıra başka eğlenceli aktiviteler de kullanılabilir:

 • İngilizce kitap ve resimli hikayeler okumak (çocuklar için İngilizce hikayeler)

 • film, çizgi film ve İngilizce video izlemek

 • İngilizce şarkılar dinlemek ve şarkılarla İngilizce öğretmek

 • İngilizce konusuyla çizim yapmak ve sanat eserleri yapmak

Qkids English'te yaratıcılığı kullanarak , çocuklar için İngilizce öğrenme anlarını mutlu ve unutulmaz bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

İzmir'deki çocuklar için en iyi İngilizce öğrenme yöntemleri

İzmir'deki çocuklar için İngilizce öğrenmek keyifli ve faydalı bir deneyim olabilir. Çocuklar doğru yöntemlerle dili doğal ve kolay bir şekilde öğrenebilir ve gelecekte bunun faydalarından yararlanabilirler.

Biraz yaratıcılık kullanarak, İzmir'de çocuğunuz için İngilizce öğrenmeyi keyifli ve faydalı bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

Çözüm

Eğlenceli yöntemler kullanarak ve belirtilen noktaları göz önünde bulundurarak, güzel şehir İzmir'de çocuğunuza çevrim içi İngilizce öğrenmenin keyifli yolculuğunda eşlik edebilirsiniz.

izmirde çocuklar için ingilizce kitaplar
bottom of page