top of page

Qkids App çocuk uygulamasını çocuğum nasıl kullanacak?

QkidsApp indir’ i tıklayarak çocuğunuzun bilgisayarına uygulamayı indirin. QkidsApp’i veli panelinizde yer alan aynı zamanda kayıt aşamasında SMS ile tarafınıza gönderilen şifre ile aktive edin ve isteğe bağlı olarak “Remember password” seçeneğini işaretleyin.


QkidsApp çocuğunuzun seviyesine uygun dersleri; ayrıca çocuğunuz adına yaptığınız canlı ders rezervasyonunu ilk giriş ekranında gösterecektir. Bu ekrana dilediğiniz zaman Home butonuna basarak erişebilirsiniz.


Çocuğunuzun dersleri sırasıyla tamamlaması için müdahalede bulunmanıza gerek yoktur, Qkids çocuklara özel hazırlanan (LMS) Öğrenme Yönetimi Sistemi ile çocuğunuzu yönlendirecektir.


Canlı ders rezervasyonu yaptığınızda ilgili ders ana ekranda belirecek ve “Ders detayı” na girerek çocuğunuz canlı ders öncesi hazırlıklarını tamamlayacaktır ve tam olarak ders saatinden 5 dakika öncesinde “Sınıfa gir” butonu ile canlı derse katılım sağlayacaktır.


Sırasıyla derslere giriş yapacak çocuğunuz “Review” ve “Start to Review” butonlarına basarak çözmesi gereken alıştırmalara ulaşacaktır.


Comentários


bottom of page