top of page

Qkids canlı ders ve uygulama dersleri

Unutulmamalıdır ki, Qkids sadece bir konuşma programı değildir.

Qkids; interaktif bir içerik ile ilgili yaş aralığında bulunan çocukların, etkileşim ve temas üzerinden 4 beceriyi kavramalarına olanak tanıyan benzersiz arayüzüyle evlerinize konuk olmaktadır.

Dünyada canlı ders ve konuşma programları arasında akademik referanslara dayanan içeriği etkileşimli bir arayüzle aktaran, aynı zamanda canlı eğitmenin moderatör ve katılımcı olarak yer aldığı tek uygulama Qkids’tir.

Qkids uygulamasında, dilin 4 beceri alanında öğrencinin kendisini geliştirebilmesi adına bir çok etkili materyal bulunmaktadır.

Canlı ders katılımı sağlamadan önce, çocuğunuz Qkids Öğrenci platformunda yeterince pratik yaptı mı ? Her ders konusu için özenle hazırlanmış ‘Student Book’ veya ‘Workbook’ ların çıktısını alarak çocuğunuzun aynı zamanda alışık olduğu bir yöntemle öğrenmesine olanak tanıdınız mı?

Evet ise, bir sonraki adıma geçmeye hazırsınız. Veli arayüzü üzerinden çocuğunuzun seviyesine uygun saatlerden birine rezervasyon yapabilirsiniz.

Qkids felsefesinde, yer alan “Peer Learning”, ‘akran eğitimi anlamak önemlidir. Öğrencinin uzman eğitmenler eşliğinde aynı yaşta öğrencilerden oluşturulan kontrollü bir grupta ve en önemlisi interaktif, yani çocuğun öğrenme ortamı ile etkileşime girebildiği bir arayüzle ders işlemesi, 1’e 1 eğitimden çok daha hızlı ve etkili yol almasını sağlayacaktır.

Özellikle küçük yaş dil eğitimi , ancak aynı seviyedeki öğrencilerin bir araya gelmesiyle başarılı neticeler elde edebileceğiniz bir süreçtir. Dünyanın her tarafından aynı seviyedeki en fazla 4 öğrencinin bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan sınıflarda çocuğunuz Kanadalı ya da Amerikalı bir eğitmen ile ve en önemlisi kendi akranları ile bir araya gelir, öğrendikleri bilgilerin ortaya çıkması için oluşturulmuş ideal ortamda eğlenerek ders işler.

Unutmayın! Qkids’te ders saaatinden 4 saat öncesine kadar rezervasyon yapabilirsiniz. Haftada en az 2 kere 30’ar dakikalık canlı ders alması , uygulamanın optimum kullanımı için alt sınır olarak tavsiye edilebilir.

Qkids’te bütün eğitmenler TESOL sertifikalı , çocuklara eğitim vermek üzere pedagojik formasyona sahip yetkin kişilerden oluşmaktadır.


Comentarios


bottom of page