top of page

Qkids Türkiye FAQ


1- Veli paneline giriş yaptığım şifreyle Qkids çocuk uygulamasına giriş yapamıyorum sebebi nedir?


Qkids veli arayüzü ve çocuk uygulaması farklı giriş bilgilerine sahiptir,


Veli giriş bilgilerinizi üyelik aşamasında kendi e-postanız ve şifreniz ile kendiniz belirlersiniz ve tarafınıza SMS ile gönderilir, unutulması durumunda ana sayfada yer alan Giriş butonuna tıklayarak “Şifremi unuttum” bölümünden tekrar talep edebilirsiniz.


Çocuk uygulaması Qkids App giriş bilgileri ise ürün tanımladıktan sonra veli panelinde çocuğunuzun adının sağ tarafında “Qkids App” giriş bilgileri şeklinde yer almaktadır. Yine aynı şekilde üyelik aşamasında “SMS ile” tarafınıza iletilmektedir. Qkids App’e giriş aşamasında “Remember me” seçeneğini seçmeniz durumunda her defasında çocuğunuz için giriş aşamasında şifre girmek durumunda kalmazsınız.


Qkids’te kredi iadesi söz konusu olmamakla birlikte; arzu edilmeyen olumsuzluklar doğal felaket, 1.derece vefat veya ağır hastalık gibi mücbir durumların belgelendirilmesi halinde 1 defaya mahsus 1 kredi yüklemesi gerçekleştirilir.


2-Veli olarak giriş yaptıktan sonra karşımdaki tüm rezerve edilebilir dersleri yanlışlıkla rezerve ettim, bunların iptali söz konusu mudur?


Qkids veli arayüzünde canlı ders rezervasyonları “Rezerve et” butonuna bastıktan sonra ancak ikinci bir konfirmasyonla onaylanır ve rezerve edilen ders geri alınamaz, bu derse dönük kullanılan ders kredisi iade edilmez, çünkü Qkids’te rezerve edilen her ders neticesinde öğretmen rezervasyonu da eş zamanlı olarak gerçekleştirilmektedir.

3- Çocuğum rezerve ettiğim dersi kaçırdı, bu öğrenme sürecini etkiler mi?


Hayır, Qkids’te her çocuğun dil edinimleri ve elde ettiği beceriler anlık olarak takip edilir ve belirli bir sıraya bağlı olarak alması gereken dersler kendisine sunulur, bu noktada çocuğunuz rezerve edilen derse giremediği durumlarda aynı ders sonraki aşamada kendisine tekrar sunulur.

4- Çocuğum ne kadar sürede hangi seviyede İngilizce öğrenebilir?


Bu durum çocuğunuzun Qkids İngilizce Programını ne sıklıkta kullandığı ile doğrudan ilişkilidir.


Çocuğunuzun Qkids öğrenme platformunu akademik takip birimi tarafından belirtilen programda düzenli takip edeceği 3 aylık süreç sonunda belirgin bir farklılığı gözlemleyeceğiniz gibi haftalık en az 2 canlı ders katılımı neticesinde 1 yıl düzenli kullanım ardından telaffuz becerileri ve gramer altyapısında köklü bir iyileşme yaşanacaktır, Qkids bu değişikliklerin tarafınızdan teyit edilebilmesi adına her seviye sonunda TOEFL Primary® veya TOEFL Junior® testlerinden birisine çocuğunuzun yaşına bağlı olarak ücretsiz olarak katılım sağlamasına olanak tanımaktadır.


Comments


bottom of page